Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakonik prace

dobry den. Mam dotaz muze nam zamestnavatel naridit chodit do prace na 14hodinove smeny? nedavno tu byl urad prace na kontrole a naridil jim ze nesmime mit tri 12 za sebou a tak nam udelaly tri osmicky do mesice ktere v zapeti zmenily a jen daly info ze mam jit o dve hodiny driv do prace ze pry dalsi tyden budem mit o to kratsi dny ... jenze podle meho tohle nesmi did se stezi po te jedne 14 vyspime a uz musime na dalsi.... a jeste nam to daly do tydne kdy mame 5x 12 tohle je nesmysl to nemuzou udelat ne?

Nemůže.

Bohužel vše má rub a líc. S neposlušným a bonzujícím zaměstnancem se firma pravděpodobně rozloučí. A až bude hledat místo jinde a jeho potenciální zaměstnavatel se bude neformálně u toho minulého informovat, co je to zač, dostane se mu informace, že se jedná o potížistu.

Kapitalismus v českém podání.