Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Věkový limit na koncertech

Dobrý den, omlouvám se jestli jsem problém zařadil do nesprávné kategorie. Chtěli bychom jít na koncert indie rock kapely (konkrétně The 1975) v MeetFactory v Praze. Na jejich stránkách jsem nenašel žádné informace o limitu věku (vlastně nikde na internetu jsem to nenašel). Ještě mi není 15 a rád bych na ten koncert šel. Nikde jsem o něm nic nenašel, takže bych vážně potřeboval vědět, jestli jsou tyhle koncerty nějak omezené věkem, popřípadě jak. Děkuji moc.

loading...

U večerních programů je vždy třeba počítat s doprovodem někoho komu je víc než 18 let. Jediný zákon to řeší a to O RODINĚ,
http://zakony.centrum.cz/zakon-o-rodine/cast-2-hla va-1
přečti si paragrafy od 31 dál
Defakto jakmile by tě drapla večer na ulici nebo v klubu policie, tak určitě budou chtít kontaktovat rodiče, v horším případě s nima jako na potvoru pojede paní Zubatá ze sociálky a bylo by pak doma dusno. :-D

a ? v zákonoch o rodine nieje nikde definované,že dieťa má zákaz večer vyjsť z domu,pokial nieje nejaké podujatie vyslovene určené od určitého veku,nieje možné tam zakázať vstup dieťaťu/mládeži pod 15 alebo 18 rokov,ani nikoho za to nejak penalizovať,a to dokonca ani zakázať vstup do reštauračného a pohostinského zariadenia,jediné čo by bolo v rozpore so zákonom je podať/predať mladistvému alkoholické nápoje, tabakové výrobky a iné návykové látky.....