Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natáčení lidí

Zdravíčko, plánujeme natáčet s kámošema pár sociálních experimentů.... různé lidi apod. Zajímalo by mě jak to funguje s tím aby jsme video mohli dát na youtube. Vím že lidé se věšinou ve videu ptají jestli jej můžou zveřejnit.. a pokud dostanou hlasový souhlas ano můžete mužou to zveřejnit. Funguje to tak? nebo je třeba mnohem víc?

Teoreticky nepotrebujes nic. Predpokladam, ze vase videa si pozrie uzka skupina ludi a tym to hasne.
Horsie by bolo keby sa videa stali tak popularnymi, ze si ich pozru aj natacani ludia a niekomu zacne vadit, ze sa tam vyskytuje. V tom pripade je dobre mat jeho suhlas, idealne pisomny.