Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyučovací hodina

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli je někde v zákoníku napsáno pokud zazní zvonek je vyučovací hodina ukončena i bez pokynu učitele. Děkuji

U nás taky vždycky říkala že je to signál pro ně ale pouze ten na přestávku... když zvonilo na hodinu vždycky jen.. no tak.. .do třídy :D ... takže učitele ve výsledku nevěděli co mluví... každopdáně pokud máš Petr1238 nějaký problém určitě bych se neváhal obrátit na ředitele a to klidně anonymě... (nemyslím tajné dopisy... ale normálně za ním zajít a říct že anonymně máš problém s tímhle a tímhle...) někdy otevření pusy na správném místě dělá divy :)