Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedobrovolne nadcasy

Dobrý deň vážený pán/pani,
obraciam sa na Vás s prosbou ohľadom pracovného mesačného času. Moja šéfka/súkromníčka nám dáva mesačne čistých 184 hodín, čiže pracujeme 12 hod./30min prestávka/ víkendy, sviatky, nočné smeny bez príplatkov. Ja toľko veľa hodín nechcem odpracovať, ale viem, že keby som sa ozvala, mám automaticky výpoveď.
Ďakujem Vám za radu

Príjemný deň želám

184 hodín je obvyklý fond pracovnej doby na mesiac,ktorý trvá priemerne 30 dní,pokial nechceš tak vela odpracovať,tak si zožeň prácu,kde budeš denne pracovať len 4-6 hodín,pokial máš zaplatených 184 hodín,tak majitelka vypláca aj hodiny navyše,ktoré vzniknú pokial má mesiac 30 alebo 31 alebo február s 28-29 dňami,pokial by tých 184 hodín mesačne boli len nadčasy okrem bežnej pracovnej doby,to už by bola iná vec.....