Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vratenie tovaru 14 dní(dôvod ide o fejk)

Dobrý deň potrebujem surne poradit ohladom toho ako posruoovat ak mi eshop predal fejk jedneho výrobku . Ide o sexualnu pomocku na zvysenie vykonnoari pri sexe(prosim bez blbych pripomienok :-)
Obchodne podmienky toho eshopu www.okshop.sk

Ide o výrobok z usa a ma to dokonca aj patent, ja som bohužiaľ nevedomky kupil fejk z ciny krory je nebezpečný z toho ze obsahuje ftalaty a je nekvalitný a mnoho ďalšieho. Je vobec legalne predavat napodobeniny a predavat to ako original? Otom ze je to fejk nieje pochýb.
Na ich stránke pisu ze pouzite sa uz vratit neda no a ja som to uz pouzil no az potom som zistil ze je to fejk. Taktiež je mozne vratit iba jednu polozku z objednavky cize ten fejk? Mohol by som ten obchod nahlásiť na obchodnú inspekciu?

loading...

Dobrý večer
Tak dohodol som sa s tym E-shopom ze im to vratim co som kupil, vratia mi peniaze(33€) a ktomu este 20€ odškodné a uhradia aj celu dopravu. Nevie niekto poradiť či je tých 20€ dost? Vzhladom mato ze mi predali napodobneninu ktora moze poškodiť aj zdravie(obsahuje totiz ftalaty), a stratil som vela času na riesenie toho problemu(dohodovanie sa, zisťovanie atď )

Podla mna je to celkom štedrá odmena no neviem to zhodnotiť... Mal by som pýtať viac?

No pouzil som to iba raz cize dufam sa mi nič nestane :-)

A neviem čo maju niektorý ludia proti takej vecičke ako je fleshlight.
Nikdy nepovie nie, nikdy sa nesťažuje... Jasne ze normálny sex je najlepší ale niektoré ženy majú problem furt si nájdu výhovorku.

Pozrite si video watch

Citujem z videa: člen rodiny :-D:-D