Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Na poste - dobirka

Zdravim, rad bych vedel kdyz mi ma dojit ntb na dobirku, jestli nez ho zaplatim muzu ten balicek otevrit abych se presvedcil ze je to vazne ntb, jestli mam na to pravo, nebo jak to chodi? Diky :)

Již bylo řečeno vše podstatné. Balík převezmi, zaplať a na poště otevři. Když tam nebude to, co mělo být, tak -> PČR. Ti mohou platbu zablokovat (nařídit poště, aby tu platbu nedodala tomu kdo ti balík poslal).
Ideální je tohle jít řešit dopoledne. Bude na to všechno čas, jednak na pendrekárně jich bude víc a bude čas tu platbu chytit.
Toho, kdo ti to posílá si prolustruj, prožeň jméno, mail a telefonní číslo googlem. Jestli je to třeba někdo s bambilionem kladných komentářů z aukra, tak to takové riziko být nemusí.

Teď jsem byla teda na poště, a paní mi řekla že platbu zablokovat nemůže, prý můžu jenom zahájit nějaké reklamační řízení proti odesílateli, takže si to vlastně vyřešit sám. Na tu policii sem se neptal, to jenom s policií tu platbu můžu zablokovat? Díky :)