Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem škola

Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli mi muze dat učitel z testu 5, jen kvuli tomu, ze jsem ho napsal tuzkou? A muzu proti tomu neco delat? Myslim si, ze ve skole by se měly hodnotit vědomosti a ne cim je test napsany. Prijde mi to jako sikana, ale jsem bezmocný jestli neexistuje nejaky rad. Dekuju za odpoved.

Učitel tě nehodnotí pouze za základě odpovědí, ale jakou formou jsou podávány. Jestliže dal najevo, že tužka není vhodný nástroj pro psaní a dal to předem najevo, proč ne. Je to problém komunikace, primárně je důležité se jej zeptat. Argumentovat věcně a slušně. Samozřejmě, můžeš si stěžovat třídnímu učiteli, nebo i řediteli.