Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna zboží

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, pokud jsem dostal hru na PC, která byla koupena včera, jestli jde vyměnit za jiné zboží? Byla zakoupena v kamenném obchodě. Účtenku mám, jenom jsem ji rozbalil z plastového obalu.

Pokud budou vstřícní pak ano, mně se to kdysi dávno stalo, ale pochybuju že na někoho takového narazí i tazatel.

Jinak ze zákona, pokud si zboží kupoval v kamenném obchodě, tudíž se předpokládá že si zboží mohl "osahat" neplatí stejná možnost, tak jako u nákupu přes internet, kdy má kupující právo zakoupené zboží do 14ti dnů bez důvodu vrátit.

Rozbalení plastového obalu dokonce ruší možnost vrácení do 14 dnů i v případě nákupu přes internet.
U rozbalené hry existuje dost velká šance, že licenční kód už někdo zadal do Originu, Steamu či podobných služeb a pro nového majitele by to pak bylo prakticky bezcenné.