Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbořená silnice v ulici

Dobrý den,
nevím jestli jsem to zařadil do správné kategorie, jestli ne tak se předem omlouvám, ale chci si nechat od Vás poradit.

Před dvěmi lety zde do naší slepé ulice dlouhé cca 200-300metrů, přibyl na začátek vjezdu 1 barák. Ti museli vykopat kanalizaci napojit se apod. pak opravili silnici kostkama a pak asfaltem ale už ji narušili předtím byla vpohodě jednolitá neponičená prostě super. Ještě se to dalo menší nerovnosti jó vpohodě, ale teď před rokem další barák tu postavila nějaká firma ten se již prodal taky se potřebovali připojit na kanalizaci tak se připojili opravili silnici ten kousek prostě jsou vedle sebe ty baráky co se stavěli. A silnice prostě už se projížděla dělali se díry propadala se prostě strašný jde to znát je to nepříjemný, hodně lidem to tady vadí. Tak si stěžoval někdo a firma co stavěla barák silnici ten kousek přefrézovala opravila a teď se to zase propadá zas je tu už díra prostě zachvíli už to bude vyjetý po celý šířce, nedá se tomu vyhnout vždycky to skáče a jede se tam skoro už na jedničku za chvíli.

Tak se chci zeptat, s kým bych za tím měl jít nebo na koho bych si měl stěžovat.
Předem se omlouvám za pravopis a snad to dává rozum, předem díky !

Dobře díky asi tak udělám. Sice to vypadá jako bych byl jeden z těch co něco bonzují nebo tak podobně, ale to vůbec není ten případ, jen prostě když udělali špatně silnici tak jí snad opraví tak jak byla předtím nebo aspoň aby se po ní dalo jezdit bez toho aniž bych si odrovnával něco na autě. Jestli mě chápete. Díky moc

Stačí jeden vhodně zvolený dotaz na Googlu:
Technické služby města Chomutova:

Předmět hlavni činnosti vymezuje zřizovatel takto:
a) Správa, obnova, opravy a údržba místních a zřizovatelem určených účelových komunikací, jejich součásti, příslušenství a Jednotného informačního systému pro pěší ve městě Chomutov.

Jedinej problém by mohl nastat, pokud by šlo o ulici, která je v majetku někoho jinýho (silnice II. třídy spadají pod kraj, silnice I. třídy pod stát). Ale pokud to je nějaká slepá ulička, jak píšeš, na 99% bude v majetku města. A pokud by nebyla, na TS už Tě nasměrují.