Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podpora Islamistů

Zdravím chtěl bych se zeptat, zda bych byl vyšetřován soudem či nějak postižen, kdybych podpořil docela vysokou částkou(10 milionů) islamskému státu(na zbraně samozřejmě ne...)

stačí že už je fyzicky a ne-li podobně podporují vysloveně magoři ze západních zemí.A není jich málo.Tohle sem psát je taky demagogie, když jim dáš prachy s tím pocitem že je prožerou tak ten terorismus defakto podporuješ.Hlídal bych si prdel jestli už někde kolem tebe nekrouží chlápci od Hoowera.Třeba se za tu prdel ani soudu nedočkáš a zkončíš na guantanámu rovnou:-D

Otázka je, co je to vlastně terorista. Pokud se část národa v podobě islámského státu, národa oddělí a je natolik silná, že dokáže konkurovat silou původní vládě a chce zavádět jiné pořádky - zákony, ústavu..., je jasné, že původní vláda, je označí za teroristy. Tím samozřejmě neobhajuji činy, které tropí, jenom uvažuju nad tím, jestli se v případě islámského státu reálně jedná o klasické teroristy nebo pučisty nebo revolucionáře...