Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příplatek na bydlení

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak je to s příplatkem na bydlení.
Příplatek na bydlení pobírám od letošního roku s tím že jsem každé čtvrtletí dokládala výši příjmu + výši nákladů.
Musím nyní v tomto roce podat novou žádost, nebo zase jen tyto doklady(doklad o výši příjmu + doklad o výši nákladů na bydlení), nebo ještě nějaké jiné?
Příplatek mi zrušen nebyl normálně pokračuje dále, jen nevím jestli musím podat novou žádost když je nový rok 2015.

Velice děkuji za odpověď.

No neznáte náš zdejší ÚP, pokud nejste tmavší pleti nemáte nárok na informace.
Nebojím se říct že pokud nejste cikán tak nemáte nárok na informace.
S normálními lidmi nemají zájem se bavit, natož něco vysvětlovat a podobně.
Běda jak Vám chybí někde ve formuláři nějaká informace, tak Vás pošlou s tím domu.
Kdežto lidé tmavší pleti nemají někdy v dokladech ani čárku a úřednice se o ně bez problému postará.
Proto se ptám zde, jestli někdo o tom něco neví, popřípadně nemají zkušenost.