Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpůrčí doba

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat na pojem maximalní délka podpůrční doby v nezaměstanosti. Pokuď jsem tedy nastoupil na úřad práce dne 30.5.14 a poté začal jako osvč dne 1.10.14 délka podpůrči doby byla 5 měsícu a já nevyužil necelý měsíc. Mám nárok po 3 měsících znovu na podporu v nezaměstanosti v délce podpůrční doby 5 měsícu?

Díky za odpověď. Ale je psané, že ten co si po dobu více jak 3 měsíce platil důchodé a nevyčerpal maximalní dobu podpurčí doby má nárok na podporu v nezaměstanosťi v plné délce podpůrčí doby. Pod 3 měsíce pouze dočerpání zbylé doby. Moje otázká vlastné zní co je to maximální doba? Když tedy nevyčerpám jeden, den spadám tedy stále do této skupiny?