Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výpověd z městskýho bytu

Ahoj chtěl bych se zeptat na pár informací. Kamarád má byt z města.Smlouva mu skončila 30.10.2014 Dál mu nebyla prodloužena smlouva,protože dluží penále 4000KČ,ale nájem má řádně zaplacený nedluží ani jeden nájem.Z Magistrátu Města mu dali termín na vyklizení bytu do 12.2.2015. Má narok na náhradní byt ? A muže ho město vystěhovat ?

U smlouvy na dobu určitou nemůže požadovat náhradní byt.A vystěhovat ho asi můžou a taky to udělají.Kdyby nemohli,asi by mu tu výzvu neposílali.Tak ať to stihne nebo si alespoň odveze věci,protože jeho za pomoci městské policie vyhodí před dům a věci mu odvezou do dočasné úschovy,za kterou ale bude platit.To penále asi stále dluží?Tak pozor na exekutory.