Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domovní řád ( Klid v domě )

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat že moje kamarádka pouštěla dětem písničky kolem 19:00.
Jiný nájemce na ni zavolal policii za rušení klidu v domě a z tohoto důvodu dostala žádost aby se do 30 dnů odstěhovala.
Jaký je váš názor na věc ?

Velmi málo údajú. Pouštěla je poprvé a jak nahlas,svědkové řeknou co ? Že je to furt,nebo že to bylo poprvé ? Nelze radit,neznáme situaci. Je to nájemní dům,sociální byt,obecní ? existuje zápis ze zásahu PČR ?