Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využít služby firmy, která má chaos v účetnictví?

Ahoj,

Radím technicky jednomu sdružení, jak mít levný web.
Doposud jsme to měli jako doménu 3 úrovně v tym.cz zadarmo. Teď se majitel tym.cz to rozhodl zpoplatnit. OK. Byť je to naše sdružení nevýdělečné, tak se lidi domluvili a těch pár stovek dohromady dají.
Problém je s formátem zálohové faktury. Přišla výzva k platbě a nebylo tam IČO našeho sdružení. Tak jsem je požádal o doplnění. To mi mailem došlo a já to přeposlal účetnímu. A ten mi to okamžitě vrátil, že tam chybí číslo účtu kam zaplatit.
Po týdenním handrkování přes mail ( protože ačkoli chtějí zaplatit, tak podporu na telefonu nemají a všechny maily chodí z @ic.cz ) tak přišly asi 2 maily s číslem účtu, ale nedokopal jsem je ABY TO ČISLO NAPSALI NA FAKTURU !!! Naopak mi už přišla upomínka, že není zaplaceno !!!
A teď to nejlepší. Firma Internet Centrum s.r.o. existuje a má IČO 02765209 a DIČ. Je vedena od 03.05.2014 jako plátce DPH !!! A tyto firmy mají ze zákona povinnost zveřejnit čísla účtů, na něž přijímají platby. To se za 3/4 roku nestalo !!!
Znáte někdo tuto firmu? Jak moc se jí dá věřit? Dají se doklady od ní dát do účetnictví?

Díky za rady.

Těžko říct.
Na můj mail mi odpověděli, že zatím nic nesmazali, ale do konce února smažou.
A poslali odkaz na nějaký návod, jak přesunout web na nový server. Bohužel, ať čtu jak čtu, nerozumím tomu. Vypadá to, že na starý web bych se měl dostat přes ftp a na ten nový taky. A sám bych to měl migrovat a pak něco s SQL. Bohužel v návodu není napsáno, kde mám najít ten starý ftp.
Obecně se umím dostat na ftp z Totalcommanderu, ale netuším kde hledat.