Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odbor tajemníka městský úřad

čau.. dnes večer sem došel domu a ve schrance dopis, z MÚ odbor tajemníka. Co to může být? je to doporučeně, tak pro to musím zítra na poštu.
Nezaplatil sem tak 2 měsíce zpátky pokudu od měšťáků, může to být ono? Nebo že by mě někdo za něco udal? (Občanskoprávní spor) .. může to být i něco takového, nebo to by mi volali policajti? Diky

jo šel bych pro to.bude předvolání před komisi, dá ti na výběr, zaplatíš nebo bude exekuce.maj na to svý postupy ale nečekal bych a radši tam jdi kvůli pár stovkám který tam pustíš...

...celníci a následně exekutor tě připraví o mnoho víc.