Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušená platba cez paypal, peniaze sa mi ale nevratili speť na učet čo teraz?

prntscr.com transakcie na paypale
prntscr.com moj internet banking

Dobrý den pridal som sem aj screeny ako to vyzera, proste z mojho učtu v banke bolo stiahnuté 1,50€ to je vporiadku pretože to bola kontrolna transakcia a tie peniaze mi prešli na učet paypal.

dalej tu mám stiahnutie za nakup v obchode banggood za 0.93€ čož je tiež vporiadku kedže je objednavka už odoslana z číny...

Dalej tu mám ale ešte dve platby obydve su 1€ čož nieje veľa no hoc su to len 2€ rad by som vedel čo snimi bude či mi pridu na paypal či speť na učet alebo čo?
tieto platby boly stiahnuté pretože som nakupil omylom 3x z banggood ale ihned som tie dve objednavky dal na stranke zrušiť a napisal som aj na banggood podporu a bolo mi povedane že objednavku zrušili... tak ale ked ju zrušili prečo nemam peniaze? ako mam postupovať? daju sa ziskať speť?

vopred dakujem za pomoc

už som pisal a napisali mi najprv že do 5 dní to bude no prešlo už viac dní a stale nič, potom mi napisali nejake navody ako riešiť problemy no nejako som nepochopil čo tým mysleli, čo viem tak tie peniaze su na paypale no nie na mojom učte paypal, povedali mi že k obchodu banggoods tieto peniaze nedošli