Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reklamace notebooku. Vadí, když mám nelegální software při reklamaci ?

Chystám se reklamovat notebook. Má servis právo vědět, jaký obsah mám na HDD ? Když bych tam měl např. nějaký nelegální soft, hesla k účtům, jaké je riziko, že se mi v tom nebudou vrtat ?

A jak to servis obvykle řeší, když zjistí, že onen zákazník ty windowsi a hry zřejmě ,,ukradnul,, ?

PS: reklamace se týká kontrukce notebooku, nemá to co dočinění se softwarem a hardwarem.

Servis to samozrejme neriesi. Pozri si na YT nejake videa zo servisov.
Servis je chlap za stolom s neikolkymi rozbratymi nb, ktory si pozrie papier so zavadou, spravi diagnostiku, ak treba hodi si na disk svoj system a spravi diagnostiku na nom, vytlaci vysledok kontroly a posiela nb prec.
Za den musi spravit niekolko nb, naozaj nema cas zistovat a skumat tvoje hesla na disku.