Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exekuční řízení, příliš vysoký nárust.

Zdravím vás.

Takže o co se jedná.
Pan Vrána

Exekuční příkaz
-jistina 11307,00Kč
-směnečná odměna 38kč
-náklady nalézacího řízení 6868,50Kč
-6% roční úrok z částky 11 307,00Kč od 11.10.2013 do zaplacení. - tj ke dni 16.2.2015 kdy byla vydána exekuce dluh činil 12300Kč

Exekuční návrh
- Dluh 11.307Kč spolu se zákonným úrokem 6% p.a. z částky 11.307Kč od 11.10.2013 do zaplacení, náklady řízení ve výši 76.868,50Kč a směnečnou odměnu ve výši 38Kč.

-Vše mi přišlo v jednom dopise který jsem převzal včera 2.3.2015.
Mám tedy zaplatit částku v Exekučním příkaze, nebo Exekučním návrhu ?

V tomto případě, má nějaký smysl zabývat se Exekučním návrhem pokud mám na ten samý dluh ( od stejného exekutora ) exekuční příkaz ?

Exekuční návrh má datum 8.1. 2015 exekuční příkaz 16.2.2015
Také mám exekuční návrh se stejnou značkou, stejným dluhem jen náklady řízení jsou 6868,50Kč. (dne 21.1.2015)

Předem děkuji za odpověď.

Mě jednou kdysi dávno chytili 2x po sobě v jeden den v autobuse bez jízdenky. Pokuta 1000,- za každou, na MHD jsem vysypal dvě složenky, 2000 korun, baba si to tam připsala jako 2000,- na jeden variabilní symbol (jak mi bylo vysvětleno), MHD si s přeplatkem nedělalo hlavu a druhou pokutu prodali jakési Brněnské společnosti. Rok se s rokem sešel, platil jsem za to okolo 25 tisíc. Na soudě mi řekli, že se proti tomu odvolávat nejde, že to musím zaplatit a pak žalovat Brněnskou firmu (která s tím nemá nic společného).
Než překlep bych hádal nějakou megalomanskou rakovinu s neomezenou rukou.