Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cestovanie vlakom

Ahojte!
Asi to nepatrí do tejto kategórie, no nevedel som kde to napísať. (resp. do akej kategórie)
Som dieťa, ktoré je povinné si vybaviť preukážka na cestovanie vlakom. Keďže bývam ne dedine, a fotku som si tam nevedel spraviť, musel som ísť do najbližšieho mesta.Teraz som v ňom, fotku mám a potrebujem sa dostať domov vlakom, a tam si potom spraviť preukážku. Čiže ju ešte nemám hotovú, a potrebujem vedieť, či môžem si kúpiť celý lístok.
Vopred ďakujem za odpovede. :)

Asi tak.Až jednou zkolabuje Facebook,budou jeho závislí uživatelé zoufale 2 dny neustále klikat na ikonku,jestli už to funguje a třetí ten začnou se šíleným výrazem ve tváři pobíhat po ulicích s rukama plnými fotek a vykřikovat na všechny okolo:Líbí se vám!?..Líbí se vám!!??? :-)

Měl jsem dnes ráno doma výpadek proudu a můj PC, notebook, TV,DVD,
IPad i můj nový hudební systém s prostorovým zvukem - bylo vše vypnuto..
Pak jsem zjistil, že je vybitá i baterie v iPhone.
Na vrchol toho všeho ještě pršelo, takže jsem nemohl jít na procházku,
na kolo, nebo běhat.
Otvírač garážových vrat bez elektřiny nefunguje, tak jsem nemohl nikam
ani autem.
Šel jsem do kuchyně uvařit kávu, a pak si vzpomenu, že to bez proudu
také nejde.
Tak jsem si sednul a mluvil několik hodin se svou ženou.
Vypadá jako milý člověk.