Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vraceni penez

Dobrý den, měl bych dotaz. Prodal jsem jsem vec, byla bazarova, pani si po 3 dnech vzpomela ze se ji zbozi nezamlouva, ale zbozi bylo presne dle popisu, ale usoudil jsem ze se nema cenu hadat tudiz jsem ji odeslal penize zpet stim ze ona mi posle zpet zbozi, coz se ale nestalo. Má otazka zni
Musel jsem penize za bazarove soukrome zbozi vracet?
Jak je to s prepravou( stalo me to vlastne postovne navic)
Jak se ted branit kdyz nemam ani zbozi ani penize ani nic vlastne
Predem dekuji za kazdou radu

Paní jste měl odkázat tam, kam slunce nesvítí a žádné peníze jí nevracet. O jak vysokou částku šlo?
Ale pozdě bycha honiti. Vyzvěte paní, ať neprodleně vrátí zboží a po nějaké přiměřené lhůtě jděte na policii. Možná je paní vykuk a nejste jediný, na koho to zkusila a vyšlo to. Doufám, že vrácení peněž/zboží máte podložené aspoň maily. Pokud jste se jen dohodli telefonem, tak je cesta na policii skoro zbytečná a máte ponaučení pro příště.