Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem živnostenský list

DObrý den, mám na vás otázku. CHtěl bych si udělat živnostenský list ale mám podmínku za úvěrový podvod-není to moje vina. Bejvala přítelkyně si na mě vzala půjčku jenže bohužel policie neměla žádné důkazy vůči ní takže jsem to odnesl já. Mám podmínku na 18 měsíců s tím že do té doby to musím zaplatit. Půjčku splácím a nevím zdali mám šanci získat ten živnošťák když mám uvěrový podvod. Zřejmně to budu mít v trestník rejstříku. Děkuji

Záleží, jestli chceš podnikat v oboru který souvisí se skutkovou podstatou trestného činu, za který jsi byl odsouzen. Jestli ne, tak ti ŽL dají. U nesouvisejících trestných činů je limit rok natvrdo.

No tak se zeptej rovnou na tom ŽÚ,už Ti to psal kamzl.Prostě jestli musíš mít čistý rejstřík trestu.Když tam bude nějaký důsledný úředník a bude se držet striktně předpisů,může dělat potíže.A naopak.Dělej hodného,který chce moc pracovat,aby nemusel ochuzovat stát o podporu.

Jak se bývalá přítelkyně dostala k občance?
(Nebo si kopii udělala předem pro použití v budoucnu?)

Banka/Nebakovní firma nepoznala, že nejedná s mužem, ale s ženou?
(Nebo někdo poskytuje půjčky, aniž by se se žadatelem setkal?)

Policie neumí zjistit padělaný podpis?