Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rizeni pod vlivem

Dobry den chtel bych se zeptat ridil jsem pod vlivem cestou jsem naboural auto pote jsem potkal policii zahnul do ulice vystoupil zamknul jsem auto schoval klicky od auta toto nevideli ale narazili na me kdyz jsem byl asi 5 metru od auta a zatkli me nadychal jsem 2.08 promile a rekl jsem jim ze jsem neridil tak se chci zeptat jake jsou mozne tresty a jestli je tu nejaka sance uhrat to ze jsem neridil ?dekuji za odpovedi

Kazde takove nalite hovado jako ty by se mělo beztrestne zastřelit . Bylo by to jednou provždy a hlavne by nas to stalo bratru 6 Kč .
Když tobe podobni nekoho zabijou na silnici, co si kdo na vas vezme ? Ja to nechapu, nase soudy jsou benevolentni az moc, donekonečna se davaj alternativni tresty, nejaky smesny pokuty a penezny tresty...je to uplne o nicem.
Chlastals ? Delal jsi to dobrovolne a vedome. Zabavit auto a dozivotni zakaz a ještě takove hovado načipovat a dat nejakou volne pristupnou aplikaci ke sledovani.