Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exekutor dotaz

Dobrý den mám dotaz, mám pronajmutí byt a veškeré vybavení bytu patří majteli , takže pokud přijde exekutor stačí dodat nájemní smlouvu kde je napsáno že veškeré vybavení patří majiteli bude to stačit exekutorovi? děkuji všem.

dovolím si oponovat, tak to není.ať v nájmu, pronájmu, OV bytu pokud má exekutor podezření že se tam zdržuješ, logicky i se svými speněžitelnými věcmi, pokud mu nepovolíš soupis věcí(majitel je pak následně nucen podat vylučovací žalobu pro jejich navrácení) je oprávněn i za doprovodu policie do bytu vniknout a udělat to i bez tvého či majitelova vědomí z důvodu prodeje nebo skrývání postižitelných věcí-myslím paragrafy 65,66 EŘ.