Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolená v USA bez víza?

Dobrý den,
V létě plánuji takovou menší dovolenou do Houstonu v USA a pak pravděpodobně na týden do Las Vegas. Rád bych se zeptal zdali potřebuji žádat o vízum, nebo mi stačí nový biometrický pas. A jestlipak bude nějaká potíž té cesty mezi Houstonem - Las Vegas.
Děkuji.

Není to pro tazatele aktuální, ale klidně si to shrněme:

Je potřeba:
- Biometrický pas
- ESTA (stojí něco málo přes 10 USD), v kladném případě je odpověď za pár minut.

V letadle pak vyplnit celní deklaraci, formulář rozdávají letušky.
A pak už jen projít imigračním důstojníkem (otisky 4 prstů, foto, důstojník něco kontroluje v PC, případně se zeptá na účel cesty)