Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dokážu vinu člověku při autonehodě?

Dobrý den prosím Vás na parkovišti mě přímo před mýma očima ťuklo starší auto, mám jen promáčklý a odřený zadní nárazník, ale ofotil jsem si jeho OP a ORV, mám vyfoceno moje i jeho odřené místo. Nesepsali jsme však protokol o dopravní nehodě. Měl se mi ozvat s dalším postupem, jestli mi dá peníze na opravu na ruku nebo z jeho pojistky. Od té doby se mi ho nedaří kontaktovat. Co nyní??

Díky :((

Alfíku, předně jste oba porušili zákon a obou Vám hrozí pokuta.
Pokud se dotyčný brání uznání nehody, nezbývá Vám nežli se s tím smířit, nebo bojovat. Pokud chcete bojovat, dojdete na dopravní nehody policii, tam vše oznámíte, sepíšou s Vámi zápis a začnout šetřit. Řešit zde dokazování, nemá cenu, páč policie to vyšetří, kdo má pravdu.
Jen se zeptám, jak jste ho kontaktoval, že se Vám to nedaří?