Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Objednávka z USA a proclení

Zdravím, chtěl bych si objednat několik přípravků z webu www.powdercity.com.

Jedná se o prostředky na zbystření pozornosti atp., v ČR jsou téměř neznámé.

Bude mě to stát okolo 1800 Kč. Myslíte, že mi hrozí proclení nebo ne? :) Hodně by se to tím zkomplikovalo.

Budu vděčný za každý názor.

Všechno co jen vzdáleně připomíná léky je kontrolováno přísněji. Takže je větší pravděpodobnost, že clu "neunikneš". Pokud přípravky obsahují v ČR látku nepovolenou složku, je reálná šance že zásilku zadrží (SÚKL ignoruje seznam látek povolených k přímému prodeji v EU).