Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co může být Doporuč psaní standard

Přišla mi výzva, že mám na poště Doporučené psaní standard, do vlastních rukou + DODEJKA. U jména mám uveden i rok narození. Odesílatel není vyplněn. Nedá se odhadnout co to může být? Kdyby to bylo od úřadů, policie atd. tak je běžné, že na výzvě chybí odesílatel?

Může to být cokoli od kohokoli, nemusí to být nutně úřad.

Kdyby to bylo od úřadů, policie atd. tak je běžné, že na výzvě chybí odesílatel

Odesilatelé jsou na výzvách uváděni pouze v případě, že jde o "hromadné" odesilatele, kteří poště platí fakturou a nepodávají to u přepážky. Třeba finanční úřady, policie, soudy a podobně jsou vyplněné. Může to být ale třeba obecní úřad, městský úřad, nebo prostě "člověk". U banky by to nejspíš vyplněné (vytažené ze systému) bylo.