Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střední škola

Dobrý den,
Jsem studentem jedné nejmenované střední školy v Praze. Poslední půl rok jsem měl problém ve škole kvůli autorskému právu a s ním spojeným plagiátorstvím. (Neuvedl jsem zdroje citace atd.).
Vyřešeno to bylo trestem ve formě podmíněčného vyloučení ze školy. Já si svou chybu uvědomil a samozřejmě trest přijal. Nyní ovšem mám problém s toutéž profesorkou a to v tom, že mě hodnotí dvojím metrem. Zapomněl jsem si úložné zařízení s úkolem, který jsem měl odevzdat doma. Chybu jsem si uvědomil až ve škole avšak nebyl jsem jediný. Bylo plno jedinců, kteří úkol nevypracovali vůbec. Ještě tentýž den jsem paní profesorce úkol poslal na E-mail. Všichni mí spolužáci byly potrestáni ve formě snížené známky ale já jako jediný(Ano zdůrazňuji jediný) ve formě poznámky. Jelikož mám podmíněčné vyloučení není to nic přípustného. Nelíbí se mi, že jsem hodnocen jinak než moji spolužáci za stejnou věc. Dneska jsem řekl to samé jiné profesorce co nás učí občanskou výchovu a poradila mi abych se s tímto problémem zastavil u školního poradce. To jsem také udělal a poradce mi poradil abych se za učitelkou zastavil a projednal to mezi čtyřma očima. Což jsem hned poté udělal. Vešel jsem do kabinetu a vše víše uvedené řekl. Se znatelnou dávkou arogance sdělila, že jí to vůbec nezajímá a jelikož jsem v podmínce má právo mě hodnotit jinak než ostatní. Nyní se ptám já vás. Je to pravda nebo to můžu vzít se stížností na vyšší posty a začít to řešit.

S tvým více méně útočným vymáháním si nějakého práva asi nepochodíš. Profesorce se omluv,něco ve stylu časové tísně a pod. Několik málo roků,než dokončíš školu to vydrž,jinak budeš bojovat třeba marně i na jiné škole. Není problém,aby tato pověst s tebou šla ruku v ruce i jinam.