Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepis auta

Dobrý den, koupil jsem auto na kupní smlouvu (jsem už asi 4. v pořadí) a chtěl bych auto přepsat. (Je to jen auto na dojíždění do školy, takže žádný zázrak). Nemám kontakt na vlastníka vozu uvedeného v TP. Můžu nějak dohledat toho člověka ? V TP je sice uvedená adresa , ale je cca 100 km jen tam. Napadlo mě poslat dopis je ještě jiná varianta ? Děkuji .

padá zde spoustu různých informací, tak jen abych vše uvedl na pravou míru. Mezi doklady nutné k přepisu patří občanka, velký/malý techničák, zelená karta a evidenčka. Stručný přehled je na více místech, například zde: www.carent.cz. takže některým doporučuji se podívat :)