Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dělení pronájmu

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně toho, když sám pronajímám server u jedné firmy a abych nemusel platit za celý server, který nevyužiji mohl bych se o server dělit s více lidmi, kteří by přispívali na částku, kterou musím platit za pronájem serveru ?
A protože nemám živnost, nevím zda mohu...

v prvom rade si pozri zmluvu o prenájme a prevádzkové podmienkyy poskytovatela,či on vôbec povoluje prenajímanie nevyužitej kapacity tretím osobám,od toho sa odvíja aj ďalšie využívanie a odpoveď na to,či vôbec môžeš,alebo nie...Tvoju uzavretú zmluvu a prevádzkové podmienky poskytovatela tu nemáme k dispozícii,takže nikto z nás cudzích nieje oprávnený rozhodovať v mene prvotného prenajímatela a vlastníka serveru...za určitých okolností to môže byť považované aj za porušenie prevádkových podmienok...