Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neplnoletou přítelkyni pohoršují na internetu co s tím?

Ahoj lidi, jak je výše uvedeno o mé přítelkyni (neplnoleté) se na facebooku na jedné stránce s názvem ''DRBY ...'' objevila informace s jejím jménem a nadále cituji ''píchá z každým a lže klukům s věkem'' nechci to nechat jen tak, i když vím že viník se hledá těžko, tak jsem vyzval provozovatele stránky aby to odstranil. Vím že provozovatel může být i 14 letá kamarádka která závidí starší spolužačce.. Proto neočekávám že bude status smazán. Pro mne horší věc ta jestli se proti tomu mohu nějak já ohradit na policii, jelikož přítelkyně se bojí to říci rodičům, že by na ni měli třeba takový názor a mysleli si bůh ví co. Já ji chápu je mladá, a nechci ji do ničeho nutit... Ovšem týká se to jí a já prostě nemohu nic nedělat když vidím jak se to rychle šíří dále. Mohu dojít na policii předat fotky a video které jsem udělal na stránce a nahlásit stránku případného viníka za šíření nepravdivých pomluv? co z toho plyne dále smím-li se zeptat. Děkuji za rady opravdu nechápu lidi kteří toto dělají

loading...

Na facebooku si udělala nějaká holka účet s fotkami mojí přítelkyně - pojmenoval/a ho jinak, jen fotky byly její. Mám takový tušení, že to používal/a na nějaké nekalé praktiky sexuálního směru. Každopádně, facebook zareagoval opravdu s přehledem, po roce a 3/4 po nahlášení poslali email, že se o vše, pašáci, postarali a účet zablokovali.
Druhou podobnou věc jsem taky zažil nedávno, kdy si někdo vytvořil duplicitní účet na moje jméno - stejné fotky, stejné vše. Tady reagovali týden a to pravděpodobně proto, že účet za duplicitu nahlásilo desítky lidí.
Jak moc je bude zajímat "Peťa Novotná se kurví s Vaškem Petrů" nevím, ale tipnout bych si dokázal.