Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kanalizační přípojka

Prosím o odpověď. Bydlím v rodinném domku, který je spolu s několika dalšími napojen na obecní septik. Nyní jsem obdržel od MÚ nařízení připojit se ke kanalizaci, která ústí do čističky. Problém je v tom, že se jedná o dvojdomek, ve kterém máme společnou kanalizaci se sousedem, spojenou pod stavbou a ze strany MU nám bylo striktně řečeno, že si musíme zřídit každý vlastní přípojku. Existuje nějaká možnost jak se připojit na veřejnou kanalizaci společně a pokud ano tak jaké podmínky musíme splňovat. Domek je stavěný před šedesáti lety a každá má svoje ČP. Děkuji.

Nevim co by na tom mělo vadit že se připojíte jako jeden dům.To by mohli chtít aby u bytovky bylo stejně přípojek jako je rodin, je to nesmysl.

Mě spíš připadá že při projektování použili kvůli dotacím nebo něčemu počet čísel popisných a s tim jim musí souhlasit přípojky a vůbec se nenamáhali zjišťovat pravý stav věci.

Je to buď o tom že z vás chce někdo vytáhnout prachy a nebo že z vás někdo chce vytáhnout prachy,... vyberte si.