Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho může policie vyšetřovat nehodu?

Ahoj, nevíte jak dlouho může policie vyšetřovat bouračku?

Jel jsem na kole po hlavní, z vedlejší do mne vjel autem policajt v civilu, byl jsem v nemocnici...

Stalo se to v půlce března a do teď to prý není uzavřený.

Přijde mi to už fakt dlouho, nechali co ještě můžou vyšetřovat...

Díky za info, pokud by jste o něčem věděli

Dopravni nehodu samozrejme setri sluzba dopravnich nehod. GIBS by nehodu setril v pripade podezreni na spachani trestneho cinu policisty, ktery mel nehodu zapricinit. Pokud se jedna o beznou dopravni nehodu bez vazneho zraneni, v tomto pripade zapricinenou nedanim prednosti, jedna se o prestupek, ktery tedy bude setrit sluzba dopravnich nehod a vec s policistou kazensky projedna nadrizeny. Lhuta setreni prestupku je 1 mesic, ale to neznamena, ze prestupek nelze setrit i po teto lhute, avsak mel by jste byt ve lhute 1 mesice od oznameni vyrozumen o ucinenych opatrenich. Na toto vyrozumeni jste mel pripadne reagovat a dotazat co jeste policie v dane veci setri.