Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ekolo.cz, fotka zloděje v prodejně a oplétečky s uoou

Na webu známá kauza ekolo-cz-vs-uoou
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/46000/majitel-o bchodu-zverejnil-fotku-zlodeje-a-dostal-za-to-poku tu.html
Zajímá mě jedna věc - dostal pokutu uoou za zveřejnění fotky.
Zajímá m, jaký byl impuls pro udělení pokuty:
-UOOÚ tedy neustále prohledává prostor (média, internet, časopisy, nápisy na zdech) a hledá tam fotky a (v tomto případě, kdy bylo jasné, kdo fotku zveřejnil) samo od sebe to řeší
- Někdo udal majitele prodejny, že tu fotku zveřejnil
- Zloděj sám si stěžoval na UOOÚ, že bez svého souhlasu majitel zveřejnil jeho fotku?

A to ma odkial a kto vediet okrem samotneho UOOU?
Najpravdepodobnejsi je treti scenar.
Nieco sa mi mari, ze voci pokute sa odvolat da, konkretne bol v TV pripad chlapika s kamerovym systemom, ktoremu sa podarilo usvedcit pachatelov rozbiteho okna a myslim, ze ten sud dokonca vyhral.