Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ještěrky

Dobrý večer,mužu chovat v bytě agamu,chameleona,nebo leguána,po třech letech,mi sousedka řekla,hoc nevěděla že něco mám,že jí to smrdí,totiž máme spor,ted chce,aby to dala pryč,že je to exotika,že to nemůžu mít v bytě,děkuji

každý dom,bytové družstvo,spoločenstvo vlastníkov má určité stanovy a domový poriadok,ktorý rieši aj takéto veci,je to individuálna záležitosť a pokial tam nieje nejaký plošný zákaz chovu zvierat,tak si susedka môže trhnúť nohou,pozri si váš domový poriadok/stanovy a podla toho sa zariaď.......