Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení bolestného

Dobrý den,

před měsícem jsem si vyvrtnul kotník a nyní je léčba ukončena tzn. jsem zdravý a noha je již normálně použitelná. Stalo se to ve škole, takže jsem žádal o bolestné. Od školy jsem dostal záznam o úrazu který jsem po té donesl k panu doktorovi. Pan doktor mi řekl, že tento záznam je jen pro mě a že on potřebuje formulář s názvem "Hodnocení bolestného". Ve škole o tom nic neví. Tak bych se vás chtěl tedy zeptat co s tím a jak to tedy je? Moje pojišťovna je VZP. Děkuji za rychlou odpověď.

Přesně, úrazová pojistka a zdravotní pojištovna je něco jiného.. Pokud máte sjednanou úrazovku doma, tak plnění dostaneš od pojistovny plus jak říkáš "bolestné" bys měl dostat i od školy, ale to už musíš ty sám na školu, a škola to řeší a posílá na svou pojišťovnu..