Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybudovanie cesty

Zdravim,
Mam zahradu v zahradkarskej osade. Spolocne s asi 20timi dalsimi zahradkarmi nemame pristup autom na zahradu, kedze nie je vybudovana pristupova cesta. Tuto cestu by bolo mozne vybudovat, ak by sa zahrady poposuvali a cesta sa spravila. Na koho sa mam obratit a akym sposobom ak chcem tuto vec zacat riesit ?
Dakujem.

Zašel bych se nejprve zeptat na místě příslušný stavební úřad, co by se s tím dalo dělat. U "nevypořádaného" pozemku to ale asi jednoduché nebude, pokud to vůbec jde (netuším). Předpokládám, že vás dvacet zahrádkářů o tu cestu zájem bez výjimky má.