Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příspěvek na mobilitu

Vážení,

chtěl bych se zeptat, jestli je možné nechat si posílat příspěvek na mobilitu na spořicí účet. Jestli by v tom nebyl problém. Děkuji všem za odpovědi…

Pokud se na něj dají převádět peníze z jiné banky, neměl by to být (technicky) problém. Netuším, zda plátce dávek (sociálka, úřad práce?) má možnost nějak ověřovat typ účtu, na který si přeje oprávněný nechat peníze zasílat.

Jak by asi kdokoliv mohl sledovat pohyby na jakémkoliv soukromém účtu?To může jen Policie ČR při vyšetřování závažných trestných činů a jen po souhlasu soudu.Sociálce je úplně jedno,kolik si kdo a kdy vybral a utratil.Jen se o tom nikde okolo moc nezmiňujte,někomu nepřejícímu by mohlo přijít líto,že si z příspěvků dokážete něco ušetřit a udat Vás,aby Vám příspěvky snížili.Lidé jsou dobří i zlí.