Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lhuta na vraceni zbozi

Zdravim. Mam dotazecek. Vcera jsem zakoupil zbozi v kamennem elektroobchode, jedna se o konektory, bohuzel jsem doma zjistil ze jsem to zkonil a vzal jine nez jsem potreboval. Mohu bez problemu zbozi ktere je neporusene vymenit za jine do 14 dni v tomto kamennem obchode? Jedu tam zase az pristi tyden, mam to 20 km. Dekuji.

Nemůžete, žádný zákonný nárok na vrácení zboží zakoupeného v kamenném obchodě neexistuje.
Takže jediná možnost je se s nimi domluvit - pokud je zboží nepoškozené a neobjednávali je právě kvůli vám, neměl by být s výměnou za jiné v dobrém obchodě problém. Nicméně opakuji, že na to nemáte žádný právní nárok a jde jen o dobrou vůli prodejce.