Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno navsteva lekare v PN mimo vychazky

Dobry den, chtela bych se prosim zeptat jestli pri navsteve lekare musi byt dodrzeny vychazky. Takze kdyz mam zitra doktora na 9 rano jestli musim dodrzet dobu vychazek, kterou mam od 1 do 7 vecera? Nebo muzu prijit domu pozdeji,po 19 hod, kdyz sem byla u lekare? Predem dekuji za odpoved.

K lékaři samozřejmě můžete i mimo vycházky. Pokud by přišla kontrola, bude ji zajímat, kde jste se nacházela - lékař jistě nebude mít problém potvrdit, že u něj na kontrole (případně si můžete při návštěvě lékaře takové potvrzení rovnou vyžádat). Nicméně návštěva lékaře v 9 hodin ráno nemůže být důvodem k omluvení nepřítomnosti doma po 19. hodině.