Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kemp v lese

Dobrý den potřeboval bych poradit.
Mám v plánu jít na víkend do lesa a postavit si tam přístřešek z klasků a listí a pár dní tam pobýt.
Asi by jsem si tam přichystal i oheň a v nedalekém rybníku skusil chytit rybu.
Nemohl by s tím být nějaký problém ?
A může se vlastně v lese takhle "bydlet"?
Předem děkuji za rady.

Les i ryby v rybníce obvykle někomu patři. A pokud si v tomhle počasí rozděláš v lese ohníček a půlka lesa lehne popelem, tak tě majitel lesa ani hasiči nebudou dvakrát milovat.
Třeba se tu - nebo jinde - najde někdo, kdo má s tímhle stylem zkušenost a poradí ti.

ne takhle jak píšeš to nejde, kempování a tramping se řídí "jinými pravidly". zakempovat se můžeš tam kde o tobě majitel bude vědět a povolí ti určitý aktivity--za poplatek nebo bez něj-- tramping je prostě "putování" po kraji kde by tě správně měl omezovat jen nějaký soukromý majetek, kde se o svoje bytí staráš sám, tzn. žádný chytání ryb, žádný lovení zvěře, jen prostě to co si sám koupíš---defakto najdeš--- a sníš si to aby se po tu dobu uživil.

jinak už to je lesní puč, vniknutí na cizí pozemek, poškozování cizích věcí,atd.a i tak je by bylo dobře dodržovat zažitý,pravidla nebo nějaký vyhlášky potažmo zákony

Legálně? V ČR nelze, například v Norsku lze kdekoliv. Když nezapálíš les a nebudeš lovit ryby dynamitem, tak se nic nestane. Vezmi si s sebou dvoustovku a kdyby na tebe nějaký ucho vážně zavolalo policajty, tak se omluvíš, ukecáš to na 200 a půjdeš o les vedle.