Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpověd ve zkušební době

Dobrý den, prosím vás, před necelým měsícem jsem nastoupil do jedné firmy jako obsluha stroje a mám smlouvu se 3 měsíční zkušební dobou. Zítra ráno mám ranní směnu od 6:00 a chci se zeptat, jestli když před začátkem směny předám papír s výpovědí, budu muset ještě směnu dokončit, nebo mohu prostě odejít? Díky za případné odpovědi.

Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem zavolal mistrovi a řekl mu že bych rád skončil, protože pracovat 12 hodin nezvládám a mám po tom zdravotní potíže. A on řekl že zítra už nemusím na směnu a jen mám zajít na osobní a říct jim to a ani nepotřebuji vypsanou výpověď. tak to bude asi dohodou. ale díky za vaše odpovědi a rady. :)