Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podvodný inzerát - vrácení peněz

Ahoj, možná že se s tím někdo z Vás setkal. Dne 2.2.2015 jsem si objednal PC z www.bazos.cz a 4.2. mi přišlo něco úplně jiného tak jsem s tím šel na policii a oni zastavily peníze aby to nedošlo prodejci od té doby se policie jenom vymlouvá a nic pořádného mi nechce říct jenom, že peníze mají, ale že si musím počkat. Když se jich chci zeptat jak dlouho na ně budu čekat tak to vždycky zamluví něčím jiným. Dnes je 27.7.2015 a je mi docela divné že za půl roku se to nevyřešilo. Proto bych se Vás rád zeptal jestli s tím nemáte někdo zkušenost, nebo alespoň nevíte jakou má policie na vyřešení dobu, určitě nějaká být musí, nebo snad ne? Děkuji Vám za každou odpověď.

jedinú "povinnosť",ktorú polícia má,je vydať do 30 dní vyjadrenie pre poisťovňu,či bol alebo nebol páchatel dopadnutý kvôli riešeniu škodovej udalosti,pokial si to situácia vyžaduje,inak polícia môže riešiť prípad neobmedzanú dobu až dovtedy,kým nebude páchatel vypátraný a ako to oni zvyknú hovoriť podrobený neopakovatelným procesným úkonom za účelom stotožnenia a zaistenia,až potom môžu zaistené veci vrátiť pôvodnému majitelovi....a to môže trvať aj roky.....