
Zábavná pyrotechnika
Prosím o radu, jestli mohu na svém pozemku odpalovat petardy, pokud tak činím mimo dobu nočního klidu. Děkuji za každou dobrou radu.
Prosím o radu, jestli mohu na svém pozemku odpalovat petardy, pokud tak činím mimo dobu nočního klidu. Děkuji za každou dobrou radu.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Někde jsem slyšel (JPP), že občané mohou zábavní pyrotechniku odpalovat jen kolem vánoc a silvestra.… nový Yarda 31.07.2015 17:37 |
Yarda | |
V dnešní době, kdy nastane poprask kvůli kufříku zapomenutém na zastávce bych se na to vys... a neod… nový Dale Cooper 31.07.2015 21:32 |
Dale Cooper | |
Já tím plaším sousedovi psa, co furt štěká. Jednou mě probudil i v 11 v noci. Někdy to vydrží i 3 dn… poslední slukař 01.08.2015 21:11 |
slukař |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Někde jsem slyšel (JPP), že občané mohou zábavní pyrotechniku odpalovat jen kolem vánoc a silvestra. Kdybych si s tím chtěl hrát v množství větším než malém, asi bych se šel nejdřív poptat na městský úřad nebo na městskou policii (a chtěl bych vidět vyhlášku, která by to upravovala).
V dnešní době, kdy nastane poprask kvůli kufříku zapomenutém na zastávce bych se na to vys... a neodpaloval to. Někdo iniciativní zavolá policii a bude po legraci.
Já tím plaším sousedovi psa, co furt štěká. Jednou mě probudil i v 11 v noci. Někdy to vydrží i 3 dny v kuse, když majitelé odjedou. Káždopádně dá po té ráně chvíli pokoj.