Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Falešná bankovka

Dobrý den,

Chtěl bych pro kamaráda vyrobit falešnou bankovku (s neexistující nominální hodnotou, např. 3000 korunu).

Jak musí být bankovka označena, abych se nedostal do křížku se zákonem, popř. co všechno musí splňovat?

Děkuji.

Pokial si vyrabas vlastne peniaze, tak sa nemusis nicoho bat. Napriklad vyrobit kopiu jednodolarovky s Mickeymosuom namiesto prezidenta uprostred tiez nie je trestne. Takze akonahle tam budu tie deti uz sa to nemoze kvalifikovat ako falzifikat.