Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podnikání

Dobrý den, hodně často začínám uvažovat nad podnikáním, ale vůbec netuším jak začít, máte někdo s tímhle zkušenosti? Popř. jak začít, co vyřídit, atd. Hezky od začátku, krok za krokem, děkuji za každou radu.

Živnostenský list, běžný účet v bance, přihlásit se na FÚ k daním (DPFO, DPH, silniční,.. podle potřeby), přihlásit se na sociální správě (PSSZ) a zdravotní pojišťovně jako OSVČ.

Nastudovat tisíce stránek předpisů, najít si účetního.

Peníze snad máš.

Podrobně bych to psal týden.. Můžeš navštívit www.podnikatel.cz