Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Eshop nereaguje

Zdravím, chci se zeptat jak jednat. Zakoupil jsem si na jednom internetovém obchodě (www.reprap3D.cz) komponenty za cca 1090,-Kč které jsem uhradil ihned bankovním převodem. Od obchodu jsem zatím nedostal žádnou zásilku ale ani informaci (je to již více jak 14 dní). Psal jsem jim už 3 emaily ale bez odpovědi. Na stránkách neuvádějí žádný jiný kontakt.
Dále jsem na reprap fóru zjistil že někteří tam mají už i 2 měsíce visící zaplacené zásilky.

Děkuji za rady.

Krátce poté co jsem mu poslal COI výhružný email mi odepsal:

"Dobrý den,
omlouvám se byl jsem mimo ČR.
Mám připravenou objednávku k odeslání mimo sadu řemenů.
Pošlu Vám tedy vše mimo sadu řemenů a přeplatek Vám zašlu.
Nebo chcete počkat na naskladnění chybějící položky?"

Tak se uvidí. Odepsal i druhému kterému tam visí 4 měsíce peníze.