Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovní smlouva

Jak správně vyplnit adresu, je povinnost uvádět celou adresu z OP ? Tedy i údaje za čárkou.

Tedy, když mám v OP napsané obec, obec - popis .

Jak bude adresa vypadat ?

ulice+cislo, psc obec, obec - popis části nebo
ulice+cislo, psc obec nebo
ulice+cislo, psc obec - popis části nebo
ulice+cislo, obec - popis části psc obec

Já při psaní dopisů píšu jen obec a vše dojde, ale u smlouvy se píše co je OP, co jsem hledal na internetu, tak
tam píšou většinou jen část obce.Tedy beru, že za čárkou je část obce, i když je tam název obce + popis části .

Na odkaz jsem koukal, informace ok, přesto nevím proč se píše 2x v OP obec .

A jaká adresa je nejvhodnější při smlouvě , když třeba vyžadují ne obec, ale ve smlouvě chtějí bytem či adresa .
Jestli se píše , když to vyžaduje třeba zk. celá adresa, ulice+číslo, PSC obec, obec - popis části .

Od UPC mám záznam jako místní část obec - popis části , jako obec je prostě obec .
V odkazech se píše zase, že místní část je jen popis částí .

Tak budu počítat, že adresa bude asi

ulice+číslo popisné, PSČ Obec, Obec - popis části obce .

Když jste asi z Děčína, tak tam mají části obce .

Snad je to správně :) Když ne, tak asi bude lepší placená poradna, třeba právník přes smlouvy .

Jen mě zajímalo jak to píšete , vy. Kdo má v OP i část obce .

Než jsi tady napsal a pročetl všechny příspěvky, byl bys už 3x zpátky z obecního/městského úřadu, kde by ses zeptal přímo matrikářky. To bych považoval za jediný důvěryhodný zdroj informací. Ale myslím si, že by ses dozvěděl, že je to jedno. ;-)

K obecního/městského úřadu .

Ptal jsem se, řekli mi, že to záleží na situaci a, že je to podle toho co vyplňuji. A odkazali mě na českou poštu :)
Tam jsem se ptal, a řekli , že stačí psát obec - část obce místo obec, obec - část obce . Když vyžaduje někdo obec.
Ale dočetl jsem se, že u bank, úřadu a zaměst. se musí udávat co je v OP . Když jsem prohlížel pár dokumentu, nenarazil jsem na tvar adresy tipu , ulice-číslo, psč obec, obec - popis části, ale jen na ulice-číslo, psč obec - popis části nebo ulice-číslo, psč obec 6 .

Proto jsem založil diskuzi. Jestli se vám zdá téma blbé, tak mě se zdá důležité, je to smlouva.